Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА! БЕРОЕ ПОБЕДИ БОТЕВ С 3:2.

Берое победи Ботев (Пловдив) с 3:2 в Битката за Тракия

Берое се утвърди на третото място в Първа лига след драма и два автогола в Стара Загора

Камбуров отбеляза своя гол №201

90+3′

Жълт картон за Камен Хаджиев

89′

ГОООЛ! Борислав Цонев прави резултата 3:2 в полза на Берое!

83′

Лазар Марин няма да завърши този мач, след като е заменен от Филип Филипов

81′

Педро Еуженио с нов опит да застраши вратата на гостите след пас на Камбуров. Футболистът на гостите стреля от близко разстояние в  наказателното поле, но топката премина над гредата.

79′

Последна смяна в състава на Берое - Негрут влиза на мястото на Адамович

75′

Филипе Бризола ще доиграе мача на мястото на Жоао Паоло

69′

Жълт картон за Димитър Пиргов

66′

Мартин Райнов е заменен от Карлос Охене

66′

Желев отстъпва мястото си на Бригидо

65′

АВТОГОЛ! Иван Бандаловски злощастно вкара топката в собствената си врата и резултатът вече е 2:2. Жоао Паоло напредна в наказателното поле и центрира, след което защитникът засече кълбото, а Перниш просто нямаше какво да направи.

61′

Жълт картон за Камбуров, който свали своята фланелка след попадението си

61′

Лъчезар Балтанов нанесе много силен удар от движение, но само гредата спаси Перниш и Берое от получаването на втори гол.

60′

ГОЛ! Мартин Камбуров е точен от бялата точка за 2:1.

58′

Главният съдия отсъжда дузпа в полза на Берое, след като Серкан Юсеин фаулира Борислав Цонев.

57′

Жълт картон за Балтанов

52′

ГООООЛ! Кой, ако не Стивън Петков? Жоао Паоло центрира към наказателното поле, намирайки "златната резерва" на "канарчетата", който се разписа с глава за 1:1.

50′

Цонев изведе Желев, който центрира чудесно на втора греда, но там сантиметри не достигнаха на Камбуров да засече топката в мрежата.

46′

На почивката Николай Киров замени Диого Кампос със Стивън Петков

45′

Начало и на второто полувреме!

45+3′

Край на първата част! Берое се оттегля на почивка с гол аванс пред Ботев.

43′

Берое повежда в резултата, след като Димитър Пиргов си отбеляза автогол! Леони намери по чудесен начин добре позиционирания в наказателното поле Еуженио, който веднага стреля, а топката рикошира в крака на защитника на "канарчетата" и влетя в мрежата за 1:0.

41′

Всичко е наред със стража на старозагорци и играта е подновена.

39′

Сериозен сблъсък между Жоао Паоло и Перниш, след което вратарят на Берое получава медицинска помощ.

37′

Невероятна атака на Ботев! Ндонгала преодоля цялата средна линия на Берое и с прехвърлящ пас подаде към Балтанов, той веднага комбинира с връхлитащия на скорост Жоао Паоло. Бразилецът веднага стреля от близко разстояние, но Леони се хвърли и отклони топката в корнер.

32′

Ндонгала получи хубав пас и от границата на наказателното поле отправи директен удар към вратата на Перниш, но той улови.

27′

Адамович пробва да прехвърли Чворович, след като изчистена топка попадна в него, но кълбото излезе в аут.

24′

Пламен Димов успя да предотврати опасен удар на Еуженио към вратата на Чворович.

16′

Бандаловски центрира отдясно към включващия се Леони, който веднага стреля от въздуха, но топката премина встрани.

14′

Жълт картон за Пламен Димов

13′

Райнов опита да изненада Чворович с удар от дистанция, но топката попадна прави в ръцете на вратаря.

10′

Доста спокойни са първите десетина минути на стадион "Берое". Без опасни ситуации пред една от двете врати до този момент.

4′

Това е 98-ото дерби между двата отбора.

2′

Първият съдийски сигнал вече е даден.

1′

ДЕРБИТО ЗАПОЧВА С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ В ПАМЕТ НА ЗАГИНАЛИТЕ ВЪВ ВЧЕРАШНАТА ТРАГЕДИЯ НА АМ "ТРАКИЯ".

71 Антон Карачанаков 28 Филип Филипов

Днес от 15:00 часа Берое приема Ботев (Пловдив) в Битката за Тракия. Срещата е от третия кръг на плейофите в Първа лига.

След изминалия кръг, старозагорци заеха третата позиция във временното класиране и днес ще се опитат да запазят преднината си пред Левски.

"Канарчетата" от своя страна, не са далеч от днешния си съперник в класирането и при успех, ще се намесят сериозно в битката за бронзовите медали.

Ботев (Пловдив) с най-доброто в Битката за Тракия

"Канарчетата" пътуват днес за Стара Загора

В редиците на Берое се завръща Карлос Охене. Ганаецът е излекуван от контузията, която го мъчеше, но е по-вероятно да остане резерва.

В състава на пловдивчани пък няма кадрови проблеми, но заради сгъстения цикъл от мачове, на Николай Киров може да му се наложи да направи някои рокади.

Педро Еуженио: Берое ще се бори с Левски и Ботев за третото място (ВИДЕО)

"Камбуров е голяма работа, аз нямам общо 200 гола и на тренировки", заяви нападателят