Главният съдия не отсъди дузпа в полза на гостите

Вандерсон Виана е заменен от Цветков

72′

Жълт картон за Антон Огнянов

65′

ГООООЛ! Мартин Камбуров удвоява! Голмайсторът бе безпощаден при изпълнение на свободен удар, след което не остави никакви шансове на Георги Георгиев и се разписа за 2:0.

63′

Бригидо влиза на мястото на Меска

61′

Милен Танев отстъпва мястото си на Маламов

60′

Малек влиза на мястото на Ндомбоу

50′

Жълт картон за Здравко Илиев заради грубо нарушение срещу Вандерсон Виана

48′

Претенции на Берое за неотсъдена дузпа! Здравко Илиев игра с ръка в наказателното си поле, но главният съдия запази мълчание в тази ситуация.

47′

Антон Огнянов отправи силен удар към вратата на Перниш, но той отрази и изби топката.

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Берое се оттегля на почивка с аванс от един гол пред Верея.

41′

ГРЕДА!!! След центриране от корнер, топката попадна право на главата на Ерол Алкан, който стреля, но кълбото срещна страничния стълб.

39′

Хубаво изпълнение на Антон Огнянов от фаул, но топката премина на сантиметри от целта.

33′

Жълт картон за Коуроупис

27′

Жълт картон за Вандерсон Виана

23′

ГРЕДА!!! Цонев центрира към точката на дузпата, където Райнов отново засече топката с глава, но след удара му тя срещна страничната греда, след което попадна в Камбуров, но той стреля доста разочароващо и изпрати кълбото в трибуните.

20′

ГОООЛ! Мартин Райнов открива резултата за Берое! Борислав Цонев успя да открадне топката от футболист на Верея, след което директно центрира към капитана на "зелените", който се разписа с глава за 1:0.

18′

Борислав Цонев опита да изненада Георги Георгиев с диагонален удар, но вратарят отново опази мрежата си "суха".

11′

Нов удар на Иван Минчев, но топката отново не е в мрежата. Този път тя премина над напречната греда.

7′

Нова опасност пред вратата на Верея. Иван Минчев стреля от фаул, но стражът на домакините се хвърли и спаси.

2′

Райнов комбинира с Камбуров, който реши да подаде към Вандерсон. Той шутира към вратата на Верея, но топката премина над напречната греда.

1′

9 Станислав Маламов 70 Драгош Фиртулеску

Верея посреща Берое в дербито на Стара Загора. Двубоят е днес от 20:45 часа на "Трейс Арена".

Двата тима все още не познават вкуса на успеха от началото на сезона в Първа лига. "Лъвовете" записаха равенство срещу Септември и поражение от Етър, докато "зелените" завършиха наравно със Славия и Лудогорец.

Групата на Берое за градското дерби с Верея

Александър Томаш ще може да разчита на всичко най-добро в своите редици

Очаква се в днешния мач треньорът на Берое Александър Томаш да заложи на по-офанзивна схема на игра. Най-вероятно в стартовия състав ще се появи Вандерсон за сметка на Александър Цветков. Атаката отново ще бъде водена от Мартин Камбуров, а зад него ще играят Иван Минчев, Борислав Цонев и Меска.

Наставникът на Верея Иван Колев най-вероятно ще пусне същия състав от гостуването на Етър. Ако последното ново попълнение Билел Аит Малек получи права за мача, то най-вероятно ще попадне в групата за срещата.