Състезатели от спортен клуб по борба "Осман Дуралиев", заели призови места на държавни първенства, получиха награди с парична сума от ръководството на община Исперих, съобщиха от общинската администрация.

Четиримата спортисти се класираха на първите места на Държавното лично първенство по борба за деца, което се проведе в Сливен, и на първенството за кадети, състояло се в Бургас този месец.

Миглена Селишка с по-ценен медал от Световните плажни игри

"АНОК изисква от Българския олимпийски комитет да окаже нужното съдействие за връщането на бронзовия медал и диплома, както и да организира връчването на сребърния медал на Миглена Селишка"

Аксел Кадир и Сейко Калинов спечелиха първи места на Държавното лично първенство по борба за деца в категориите 35 кг и 53 кг, а Анъл Назиф зае второ място в турнира в категория 47 кг.

Орлин Асенов завоюва трето място на Държавното лично първенство по борба за кадети, в категория 92 кг.

Радослав Великов-младши с бронз в дебюта си на тепиха

На тепиха в Сливен дебют направи и Драгомир Стойчев-младши

Кметът Белгин Шукри сподели задоволството си от резултатите на състезателите и ги поздрави за труда, професионализма и усилията, които полагат.

"Радвам се, че с всяка година постиженията ви се увеличават и съм истински горд от факта, че прославяте нашия град с успехите си", каза кметът и пожела на спортистите още много убедителни и славни победи, посочват от общинската администрация.