Олимпиакос (Пирея) с Боян Йорданов е шампион на Гърция по волейбол за мъже за 2013 година.  "Червено-белите" затвориха снощи финалния плейоф с 3:1 победи над Памвохайкос (Врахати) след 3:0 (25:17, 25:23, 25:14) като гости в четвъртия мач.

Българският диагонал и гръцкият младежки национал Менелаос Кокинакис отбелязаха по 14 точки за победителите, за да станат топреализатори на мача.  Боби Йорданов натрупа своя актив изцяло от атака при 52% успеваемост.

Така Олимпиакос триумфира със златен трипъл в южноевропейската страна, след като по-рано през сезона спечели националната купа на Гърция и Купа на лигата Никос Самарас, отчита Bgvolleyball.com.

Боян Йорданов бе обявен за Най-полезен играч (MVP) на сезона в мъжкото първенство на Гърция по волейбол броени минути, след като неговият тим триумфира като шампион.  Така Боби записа и индивидуален трипъл, след като получи същото признание и в турнирите за Купата на Гърция и за Купа на лигата Никос Самарас