Играхме по-добре от противника, но в първия и четвъртия гейм не толкова добре, колкото можем. Това заяви треньорът на волейболния Левски - Владо Николовслед победата с 3:1 срещу Марек.

"Това е основният ни състав, те играят най-добре от началото на сезона. Времето за проби и експерименти приключи, ще играят само тези, от които отборът има нужда.

Това е нивото, за което аз съм взел Евгени Банов. Да, има проблеми в посрещане, но в другите аспекти е силен. Днес направихме 11 грешки в първия гейм, а не събрахме нищо от началния удар. Трябва да взема някакви решения за началния удар. Имаме хора с 4 грешки от флот сервис, което е недопустимо.

Посрещането на отбора не ме притеснява. Срещу Черно море ни направиха три аса в петия гейм, но това беше случайно. От всички мачове до момента, само Нефтохимик ни разби посрещането, във всички останали мачове го държим добро и там имам най-малко притеснения. Дори в четвъртия гейм играта ни в атака се доближава до желанията ми", заяви Николов.