Днес ще се изиграе последния мач от четвъртия кръг на волейболната Суперлига. От 18:30 часа в добричката зала "Добротица" един срещу друг ще излязат домакините от Добруджа и дупнишкия Марек Юнион-Ивкони.

Александър Попов: Аз мисля, че феновете на ЦСКА трябва да са щастливи да ни виждат

Наставникът е доволен от играта на ЦСКА срещу Хебър

Първи съдия ще е Илиян Георгиев от София, който е рефер международна категория, втори ще е Игнат Митев от Плевен, също от международна категория. Делегат на БФ Волейбол ще е председателят на Съдийската комисия Пенчо Ангелов от Бургас.

С 3 победи от 3 мача  Добруджа заема трето място във временното класиране, с пълен актив от точки и без загубен гейм. Марек е на шеста позиция. Водач е Нефтохимик (Бургас), следван от Хебър (Пазарджик).

Двубоят се очертава ще бъде истинско дерби, защото и двата съперника имат амбиции за челни позиции. Добричлии, водени от Пламен Христов, записаха перфектен старт. Дупничани, са ръководени от Виктор Карагьозов. Те отстъпиха пред носителя на Суперкупата Хебър, но и записаха две чисти победи над класни съперници като Левски и Монтана у дома.

Добруджанци играят силно на свой терен и традиционно ще разчитат на вярната си публика.