Даниел Пеев остана доволен от тактическата постройка на своите възпитаници. Монтана побеи Левски с 3-1 гейма в мач от кръг №17 на волейболната Суперлига:

"Бяхме приели допускането на евентуални грешки, но да не се правят безсмислени грешки. По-добре изпълнението на сервис да е силно, за да има ефект, ако влезе. Левски е много труден съперник. Играе доста добре в задно поле, имат добри изпълнители в задно поле. Блокиращите им са добри изпълнители. Адаптивен отбор са. Трябва много бързо и често да се правят смени на първичната атака, успяхме да се възползваме от слабостите им на блок. Изпитваме трудности в посрещане, ако сме стабилни, можем да играем добре и разнообразно.

Като цяло съм доволен и от тактическата ни постройка, от играта ни на блок. Имаме дълга скамейка. Това предполага вариативност в определени моменти. Казах на момчетата да играят спокойно и уверено. Опитахме се да натиснем със сервис в първия гейм. Играхме успешно през центъра, най-вече със Стефан Чавдаров. Златко Кьосев имаше мускулен проблем вчера и не тренира. Той започна по-нервно мача. Дадох му възможност да се успокои, за да покаже възможностите си, в третия и четвъртия гейм беше блестящ.

Трябва да се фокусираме върху всеки следващ мач. Имаме тежко гостуване в Разлог, в Дупница, приемаме Нефтохимик, все тежки битки. Мачовете в Суперлигата тази година са интересни и равностойни. Това прави спорта ни по-привлекателен", сподели Пеев пред телевизия "Диема спорт".