Женският национален отбор на България по волейбол загуби и четвъртия си последен мач в Анталия от Лигата на нациите. Нашите момичета най-накрая успяха да спечелят гейм, но отстъпиха с 1:3 от Франция - 25:19, 21:25, 11:25, 27:29. През седмицата загубихме още от тимовете на Нидерландия, Япония и Италия.

Следващият турнир от Лигата на нациите е в САЩ.

"Лъвиците" направиха три поредни точки след 7:7 и взеха първия сериозен аванс в мача. Франция успя да намали до 19:21, но нашите направиха четири поредни точки и решиха частта в своя полза.

Вторият гейм също започна добре за нас - 5:3, но Франция изравни за 7:7, а след това добави четири точки - 11:7. След това отново се стигна до изравняване при 14:14. В последните минути на гейма българките не можаха да се противопоставят и Франция победи с 25:21.

В третият гейм "лъвиците" не играха добре и французойките направиха девет поредни точки, което предреши края му.

Четвъртият гейм беше най-оспорван и в него много пъти България водеше в резултата. В крайна сметка Франция ликува след 29:27 точки.