Какъв пропуск за Етър! Кямил центрира остро по земя от левия фланг, но Тодор Колев засече центриране на метри от вратата в аут!

Попов влиза на мястото на Гочев.

80′

Почански влиза на мястото на Стоянов.

78′

Отофе е изведен отдясно в половината на съперника, но от малък ударът на нигериеца е уловен без проблем от Акалски.

74′

Етър можеше да поведе! Центриране отдясно на Сашо Александров по земя стигна до Димо Атанасов, но ударът на последния от удобна позиция минава над вратата!

73′

Жълт картон за Кутев.

71′

Тодор Колев заменя Иван Петков.

68′

Добра многоходова атака намира Садула отдясно пред наказателното поле, но ударът на последния е крайно неточен.

65′

Жълт картон за Кочилов.

63′

Кямил заменя Тодоров.

62′

Жълт картон за Върбанов.

61′

Даниел Кутев влиза на мястото на Михаил Петров.

60′

Пеев влиза на мястото на Долапчиев.

59′

Контраатака на Етър, при която Веселин Минев центрира към наказателното поле, където Николай Христозов в опита си да изчисти, можеше да си вкара автогол, но за негово щастие топката излезе в аут.

50′

Витоша пропуска златен шанс за пълен обрат в мача! Григор Долапчиев излезе на удобна позиция в наказателното поле, леко по диагонал, но ударът му мина встрани от целта!

47′

Жълт картон за Долапчиев.

45′

Начало на второто полувреме!

45+1′

Край на първото полувреме!

45′

Жълт картон за Александров.

44′

Какъв завършек на първата част! Етър първо искаше дузпа за игра с ръка на Гочев, но такава не бе отсъдена! Последва корнер, а при разбъркването "болярите" имаха нови претенции за игра с ръка, след което Сашо Александров пък нацели страничната греда след рикошет в тялото на Върбанов!

43′

Жълт картон за Гочев.

40′

Етър можеше да върне преднината си! Иван Стоянов центрира от корнер към близката греда, а Йордан Апостолов засече с глава към далечния ъгъл на вратата, но топката минава на сантиметри над гредата!

38′

ГООООЛЛЛЛ ЗА ВИТОША! Долапчиев е изведен в корди отдясно в наказателното поле, а нападателят с хубав удар по диагонал от малък ъгъл изравнява - 1:1!

31′

Жълт картон за голмайстора Петков.

30′

ГООООЛЛЛ ЗА ЕТЪР! Чудесна атака на "болярите", завърши с гол на Иван Петков, който засече центриране отляво на Димо Атанасов - 1:0!

27′

Съмнение за дузпа, но такава не е отсъдена! Григор Долапчиев падна в наказателното поле на гостите от Етър, а на повторенията се видя, че Яни Пехливанов закачи крака на острието.

26′

Играта се понакъса в последните минути, но въпреки това Витоша е далеч по-креативният и деен отбор на терена.

18′

Отменен гол за Витоша! Христозов бележи, но е зад защитата на "болярите" - решението е правилно.

13′

Витоша вече се чувства доста по-комфортно на терена на "Васил Левски", като отборът на Костадин Ангелов се настани в половината на съперника.

10′

Страхотна възможност за Витоша! Долапчиев стреля изненадващо по диагонал към вратата на "болярите", а топката мина на сантиметри от дясната греда!

4′

В началните минути на двубоя играта се води предимно в средата на терена.

1′