Наставникът на Витоша Росен Кирилов даде мнението си за победата с 2:1 над Септември.

"Много труден мач срещу силен съперник, който е воден от добър треньор. Галчев ни вкара майсторски гол, пропуснахме дузпа, но успяхме да направим обрат и спечелихме ценни три точки.

Нищо особено не съм казвал на полувремето, казах им само, че имаме пред себе си 45 минути, в които може да вкараме и пет пъти във вратата на Септември.

След гола на Галчев в редиците ни настъпи напрежение и стъписване, което е нормално. Хареса ми как вдигнахме оборотите през второто полувреме и успяхме да пречупим съперника. Радвам се, че успяваме да печелим мачовете си срещу съперници от т.нар. наша черга.

Приближихме се към шестото място с тези три точки. Радвам се, че момчетата се бориха мъжки, въпреки умората от мача за Купата, помагаха си като братя на терена", сподели Кирилов.

Витоша победи Септември с 2:1