Халфът на Витоша (Бистрица) - Орлин Старокин заяви след загубата от Пирин с 1:3, че неговият отбор вече се готви за баражите, а в оставащите срещи от плейофната фаза в Първа лига ще играе единствено за престиж.

Пирин победи Витоша (Бистрица) с 3:1 като гост

Пирин поряза амбициите на Витоша за първа победа след пълен обрат (ВИДЕО)

Поредна доза спорни съдийски решения и в този мач

"Загубихме двубой, в който започнахме добре. Имахме инициативата през първите минути, успяхме да отбележим и гол. Трябваше да си повярваме още малко и да вкараме втори гол. Преди да дойде почивката, Пирин реализира попадение. Имах възможност да вкарам, но не успях да отбележа. Изпуснахме и дузпа. Паднахме духом и Пирин се възползва от тази ситуация. Всеки един мач даваме максимума от себе си. Трябва да повярваме в собствените си възможности и да бъдем по-смели. Готвим се за баражите, а в срещите до края ще играем за престиж. Не следя какво се случва във Втора лига. Трябва да запазим местото си в елита. Надявам се, че всички ще сме живи и здрави. Мисля, че се развиваме в правилната посока. Трябва време, когато има нови футболисти. Ще видим във възловите мачовете дали сме израснали, или пък не", коментира Старокин пред "Диема спорт".

Коце Ангелов: Загубихме, защото не можем да вкарваме

"Днешният мач е пример как не трябва да играем"