В контролен мач, игран в Банско, отборът на Вихрен изигра четвъртата си контрола от лагер-сбора в курортния град. Този път противник беше първодивизионният азърбейджански отбор Интер от град Баку.

Първи открита резултата гостите в 8-ата минута. В 27-ата Ододжи изравни за Вихрен, а в самия край на полувремето Бачев от дузпа покачи на 2:1.

През втората част на срещата наставникът Стефан Гошев пусна доста от резервите и в 69-ата минута Саватов от юношите покачи на 3:1. Две минути преди края гостите успяха да направят загубата си почетна, като направиха резултата 3:2.

В същото време Берое допусна изненадващо поражение у дома от Черноморец 919 и разочарова феновете, дошли да подкрепят тима в проверката. Старозагорци паднаха с 0:2 след голове на Милен Христов и Деян Христов.