ЦСКА 1948 победи Септември (Симитли) във втората си контрола. Столичани се наложиха с 4:1 над съперника си.

Още в самото начало Ангел Бастунов се възползва от разбъркване в наказателното поле на противника след центриране от корнер.

Голмайсторът на гостите Борислав Хазуров обаче с хубав диагонален изстрел възстанови равенството в 15-ата минута.

Още преди почивката "червените" имаха нов гол преднина. Този път автор на попадението беше Симеон Петров, който беше точен с глава, след като бе оставен непокрит на два метра от вратата.

ЦСКА 1948 и Краси Балъков с победа в първата контрола

"Червените" се наложиха над Беласица с 2:0

През втората част талантливият Ивайло Климентов с красиво изпълнение с глава вкара за 3:1, а Васил Шопов с удар извън границата на наказателното поле оформи крайното 4:1.

Красимир Балъков: Опитните в ЦСКА 1948 трябва да дърпат младите напред

"Трябва да сме търпеливи"

Това бе втори пореден успех за Красимир Балъков и момчетата му, които победиха с 2:0 Беласица (Петрич) в неофициалния дебют на легендата.