Новакът в Първа лига ЦСКА 1948 разгроми амбициозния тим на Струмска слава (Радомир) с 5:0. Това е последната проверка на столичани по време на техния лагер в Бояна.

Даниел Младенов откри резултата в 7-ата минута. Новото попълнение Ангел Бастунов удвои в 23-ата минута.

Младенов оформи хеттрика си с две попадения в 28-ата и 32-ата-минута. Андон Гущеров отбеляза дежурния си гол в 64-ата минута.

След мача ЦСКА 1948 заминава за планински лагер в Банско. Преди днешния двубой момчетата на Красимир Балъков победиха Беласица с 2:0, Септември (Симитли) с 4:1 и Монтана с 1:0. С тези контроли отбора компенсира липсата на официални двубои след прекратяването на Втора лига заради пандемията.

ЦСКА 1948: Даниел Наумов, Алекс Георгиев, Михаил Минков, Венцислав Василев, Ал. Александров, Васил Шопов, Ивайло Климентов, Ангел Бастунов, Марио Топузов, Илия Петков, Даниел Младенов.

Струмска слава: Драгомир Петков, Антон Тунгаров, Мартин Костов, Димитър Петков, Мартин Михайлов, Димитър Буров, Любомир Танев, Кристиян Китов, Борислав Николов, Димитър Георгиев, Хуан Калдерон,