ФК ЦСКА 1948 постигна първа победа в контролите по време на зимната си подготовка, побеждавайки Арда с 1:0 на "Трейс Арена" в Стара Загора.

Единственото попадение в срещата отбеляза Талис в края на първото полувреме с удар от далечна дистанция.

За ФК ЦСКА 1948 предстоят мачове срещу Монтана и Хебър преди подновяването на официалните срещи.

Арда пък заминава за лагер в Турция.

В 42-рата минута ФК ЦСКА 1948 излезе напред в резултата. "Червените" се възползваха от грешка в отбраната на Арда, Талис стреля от около 20-ина метра към далечния десен ъгъл и матира излезлия напред Господинов - 1:0.

ФК ЦСКА 1948 - АРДА 1:0