Босът на Царско село Стойне Манолов бе много доволен от победата с 2:1 над ЦСКА.
"Мисля, че се представихме много добре. Значително над очакванията, които имахме предварително. Победата беше закономерна с оглед на играта.
Разликата е десет пъти в заплащането между нашите и техните чужденци. Понякога обаче това не е фактор.
Имаме доста съпътстващи контузии, който вляят. Ако изчистим този проблем, ще има израстванем", каза Манолов.
