Вратарят на Царско село - Хадим Ндиае говори след равенството с Лудогорец (1:1). Ето какво каза той:
"Не беше лесен мач, но се подготвихме доста добре през седмицата. Опитваме се да направим всичко по силите си, за да взимаме точки дори срещу Лудогорец.
Това е единственият шанс да се спасим. Това е нашата цел. Ще се опитаме да направим всичко възможно да се спасим", каза стражът на Царско село.
