Тотнъм и Фулъм завършиха наравно 1:1 в мач от 16-ия кръг на Висшата лига. Хари Кейн даде аванс на домакините през първото полувреме, но четвърт час преди края Иван Кавайеро изравни.

След ремито Тотнъм е шести с актив от 30 точки, докато Фулъм продължава борбата си за оцеляване. "Котиджърс"  е на 18-ата позиция в класирането с 12 пункта.

Домакините откриха резултата в 25-ата минута. Тогава Регилон центрира в наказателното поле, където Кейн с глава прати топката във вратата.

В 72-рата минута Сон бе много близо до удвояването на преднината на Тотнъм, но неговият удар се отби от гредата.

Само две минути по-късно равенството бе възстановено. Автор на гола за Фулъм бе Иван Кавайеро, който засече с глава центриране и прати топката в мрежата зад Юго Лорис.