Борнемут победи с 3:2 при визитата си на Тотнъм в мач от 31-вия кръг на английската Висша лига. Хюн-Мин Сон откри резултата в 14-ата минута, след като получи отлична асистенция от Иван Перишич. Борнемут изравни чрез Матиас Виня в 38-ата минута. Уругваецът бе изведен сам срещу Лорис и технично го преодоля.

Доминик Соланке даде аванс гостите, като се разписа с диагонален удар. Резервата Арно Данжума в 88-ата минута даде надежда на Тотнъм за обрат. Той се разписа с плътен удар от границата на наказателното поле.

В петата минута от добавеното време на срещата Данго Уатара шокира трибуните и донесе победата за Борнемут. Нападателят от Буркина Фасо бе изведен в наказателното поле от Соланке, след което залъга защитник и с хубав фалцов удар не остави шансове на Лорис.

Челси - Брайтън 1:2 в мач от Висшата лига