Тотнъм стартира новия сезон във Висшата лига с победа с 3:1 срещу Астън Вила.

"Шпорите" трябваше да стигат до пълен обрат на "Тотнъм Стейдиъм", след като Джош МакГин бе дал аванс на "виланите" след едва девет минути игра.

Натискът на домакините бе убийствен, но те така и не успяваха да стигнат поне до изравнителен гол.

Това се случи чак в 73-ата минута, когато Танги Ндомбеле ознаменува дебюта си с гол за Тотнъм, след като прати топовен изстрел към вратата на гостите и изравни.

В 86-ата минута Ерик Ламела стреля, а топката рикошира, за да отиде в Хари Кейн, който бе в изгодна позиция и не можеше да сбърка - пълен обрат и 2:1 за Тотнъм.

В добавеното време Хари Кейн вкара втория си гол в мача, след като финтира бранител на Вила пред наказателното поле и с удар в далечния ъгъл оформи крайното 3:1.

Уест Хем загуби от Манчестър Сити с 0:5