Шампионът на Англия - Лестър продължава серията си без загуби в елита на страната.

След като в продължение на три срещи тимът така и не успяваше да се добере до победата, пробуждането в редиците на "лисиците" е факт.

В последния си двубой за 2016-а Лестър надигра Уест Хем с 1:0, а днес удържа равенството и при визитата си на по традиция стабилния домакин Мидълзбро - 0:0.

Лестър завърши 2016-а с победа

Бъдещето на Билич във Висшата лига сякаш не е много светло

Първата част от двубоя премина под превъзходството на гостите, но в 20-ата минута, след съприкосновение с Хут, Траоре се свлече на земята.

Реферът Медли почти не обърна внимание на случилото се, махвайки еднозначно с ръка, сигнализирайки играта да продължи.

Снимка 270869

Безспорно най-дейният футболист на терена и през двете полувремена пък бе Риад Марез, който обаче така и не получи 100%-ва възможност за откриване на резултата.

Клаудио Раниери: Можем лекичко да си отдъхнем

"20-те ни точки са доста добро постижение"

За Футболист номер едно във Висшата лига за миналия сезон това беше и последният двубой за тима за няколко седмици напред, тъй като той ще вземе участие в турнира за Купата на африканските нации.