Отборът на Суонзи продължава с доброто си представяне във Висшата лига. В днешния мач от 26-ия кръг в Премиър лийг, тимът завърши наравно 1:1 с Лестър, след като в предишните си два двубоя записа изненадващи победи над Арсенал и Ливърпул.

Головата сметка на "лисиците" бе открита в 17-ата минута, когато Джейми Варди получи перфектно центриране от Ихеаначо, който изработи атаката на домакините. Нападателят директно стреля към вратата на Фабиански, преодолявайки го за 1:0.

През втората част, Суонзи върна равенството с попадение на Федерико Фернандес, който се извиси над всички при изпълнението на корнер и с глава изпрати топката в горния десен ъгъл, не оставяйки никакви шансове на стража на Лестър.

Манчестър Юнайтед победи Хъдърсфийлд с 2:0

"Червените дяволи" почетоха "Бебетата на Бъзби" с победа, Алексис с дебютен гол (ВИДЕО)