В първия мач след подновяването на Висшата лига бяха отбелязани четири гола, след като Брентфорд изигра отличен мач и спечели точка срещу Тотнъм (2:2).

Брентфорд започна страхотно мача и след 15 минути намери път към мрежата на Форстър за 1:0, а вратарят на Тотнъм беше преодолян за втори път в 43-ата минута от Тони, но неговият гол бе отменен от технологията ВАР.

Тотнъм ще се раздели с двама играчи през зимата

Вижте кои са те

Домакините вкараха втори гол в началото на второто полувреме, след което момчетата на Антонио Конте се впуснаха в атака с всички сили и скоро изравниха с головете на Кейн(65') и Хойберг(71').

След 16 изиграни мача Тотнъм е на четвъртата позиция с 30 точки, със седем по-малко от лидера Арсенал. Брентфорд се намира на 9-о място с 20 точки в актива си.

До края на деня предстои да се изиграят още 6 мача, а "Боксинг дей" започна повече от обещаващо.