Спортист (Своге) завърши 1:1 срещу дублиращия тим на ФК ЦСКА 1948. Мачът се игра на терена на Национална футболна база в Бояна.

През първото полувреме футболистите на Борислав Кьосев създадоха няколко много добри голови ситуации, но не успяха да реализират.

След почивката и в двата отбора се направиха редица смени, но именно тогава паднаха и попаденията.

Преслав Боруков ще поддържа форма със Спортист (Своге)

"Шоколадите" стартираха своята зимна подготовка

Първо ФК ЦСКА 1948 II получи правото да изпълни дузпа, която Валентин Йосков реализира.

В средата на полувремето се стигна и до изравнителното попадение на Илия Русинов, който се възползва по най-добрия начин от създалото се меле в наказателното поле на "червените".

Двата отбора изиграха наистина здрава и полезна контролна среща, като добрата новина е липсата на контузени футболисти.

За Спортист (Своге) дебют направи 27-годишният вратар Антони Моси. Той е с конгоански произход, но има швейцарски паспорт. Моси за последно е пазил в Ксамакс, а преди това е бил част от други швейцарски отбори.

СПОРТИСТ: Ивайло Василев, Борислав Стойчев, Сами Пилер, Галин Ташев, Мартин Сандов, Ивайло Михайлов, Калоян Тодоров, Кирил Янакиев, Георги Николов, Димитър Атанасов, Ариф Ферадов (Антони Моси, Иво Харизанов, Илия Русинов, Стефан Стефанов, Стивън Славков, Владимир Сиромахов, Красимир Панчев)