Треньорът на Спартак (Плевен) - Красимир Бислимов отбора заяви след загубата от Янтра (Габрово) с 0:1, че е притеснен от това, че футболистите му не реализират създадените положения.

"Изиграхме едно равностойно първо полувреме, в което създадохме две-три положения. Ако ги бяхме реализирали, мачът щеше да тръгне в друго русло. През втората част доминирахме изцяло. Ако бяхме изравнили рано-рано, можеше да се поздравим даже с победа.

Притеснението ми е единствено, че не отбелязваме. Положенията ги създаваме. Рано или късно ще се случат нещата. Много работа ни предстои. През зимата трима основни футболисти ни напуснаха. Не успяхме да надградим. Всеки полусезон градим нов отбор.

Мисля, че ще се случат нещата. Иска се време и работа, за да може да се стиковат нещата. За съжаление пропиляваме много елементарни положения. Всеки мач излизаме за победа", каза Бислимов.

Янтра (Габрово) победи Спартак (Плевен) с 1:0 в мач от Втора лига