Реал (Мадрид) завърши с равенство сезона в Примера дивисион, след като "кралете" на Зинедин Зидан стигнаха до 2:2 при гостуването си на Виляреал.

Мадридчани обаче трябва да съжаляват за хикса, тъй като водеха с 2:0 на почивката, но допуснаха изравняване в последните 20 минути на срещата на "Ел Мадригал".

Зинедин Зидан пусна най-доброто, с което разполага, а още в 11-ата минута Гарет Бейл откри резултата за 1:0!

След малко повече от половин час дежурният си гол реализира звездата Кристиано Роналдо, удвоявайки преднината на "кралете", и така при аванс от два гола за тях дойде почивката.

Домакините обаче настъпиха газта през вторите 45 минути, докато при звездния им съперник последва отпускане. Лука Модрич и Кристиано Роналдо пък бяха заменени след 60-ата минута, което видимо се отрази на спада в играта на мадридчани.

Те инкасираха попадение за 1:2 в 70-ата минута, дело на Мартинес, а малко преди края на срещата Виляреал стигна до изравнителен гол чрез Кастиехо, оформил крайния резултат в мача - 2:2!

Виляреал - Реал (Мадрид) 2:2