Валядолид и Леганес не се победиха в първия мач след подновяването на срещите в испанската Примера Дивисион. Интересният мач завърши при резултат 2:2.

Барселона започва разговори с Тер Стеген за нов договор

Настоящият му контракт е до лятото на 2022 година

Мартин Брайтуейт, който беше избран за играч на мача, откри за гостите в 4-ата минута. Енес Унал изравни в 8-ата минута, но Роке Меса отново изведе Леганес напред в 13-ата минута.

През второто полувреме домакините създадоха много положения и бяха възнаградени с изравнително попадение на Енес Унал, отбелязал с хубав удар с глава под гредата в 79-ата минута.

В добавеното време и двата тима пропиляха по една 100-процентова възможност, но равенството справедливо се запази до края.

Валядолид е на 14-о място с 21 точки, а Леганес мръдна малко нагоре, на 18-а позиция с 14 точки, колкото има и Селта.

От 22:00 часа е вторият мач от кръга, противопоставящ Севиля на Атлетик (Билбао).