Турнир: Испания Примера Дивисион Стадион: Зрители:

ГОООООЛ ЗА РЕАЛ!!! Тони Кроос бележи след страхотен удар извън наказателното поле.

Лука Модрич е заменен от Матео Ковачич.

84′

ГОООООЛ ЗА РЕАЛ МАДРИД!!! Отлична комбинация между Асенсио и Марсело, при която бразилецът излезе на отлична позиция и разстреля Нето с удар по диагонала.

82′

Пропуск на Роналдо. Португалецът стреля силно, топката срещна крака на Гарай и излезе в корнер.

78′

Асенсио влиза за сметка на Бензема.

Снимка 336786

77′

Тони Лато е заменен от Перейра.

76′

Симоне Заза заменя Родриго.

71′

Жълт картон за Карвахал.

Снимка 336795

69′

Лукас Васкес заменя Бейл.

68′

Отличен пробив на Гарет Бейл, който намери с успоредно подаване Роналдо. Ударът на Кристиано обаче бе точно в тялото на Нето и стражът спаси.

67′

Удар на Родриго минава покрай вратата.

66′

Какво спасяване на Навас!!! Валенсия създаде отлична възможност за изравнителен гол. Костариканският страж спаси с крак удар на Парехо, който влизаше в десния му ъгъл.

63′

Жълт картон за Варан.

62′

Слаб удар на Бейл излезе в аут.

59′

ГОООООЛ ЗА ВАЛЕНСИЯ!!! Санти Мина се разписа след центриране от корнер.

54′

Карим Бензема стреля покрай вратата от добра позиция.

52′

Жълт картон за Бейл.

Снимка 336794

46′

Карлос Солер влиза на мястото на Гонзало Гедеш.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Валенсия имаше отлична възможност да върне поне един гол. Гонзало Гедеш опита удар по диагонала, но топката мина покрай гредата.

43′

Пропуск за Валенсия. Санти Мина проби отдясно и пусна успореден пас, който Родриго не успя да засече във вратата.

Снимка 336788

40′

Удар на Каземиро излиза в аут.

38′

ГОООООЛ ЗА РЕАЛ!!! Кристиано Роналдо вкарва втори гол за гостите от дузпа. Вторият наказателен удар бе отсъден за нарушение на Монтоя срещу Бензема. Бранителят връхлетя върху французина при центриране отдясно и съдията намери основания да посочи бялата точка.

33′

Пропуск на Валенсия! Навас увисна при центриране от корнер, Гарай върна топката в наказателното поле, където Кондогбия не успя да нанесе добър завършващ удар и стражът на гостите спаси.

29′

Удар с глава на Кондогбия - в аут.

28′

Тони Кроос пусна отличен пас към Кристиано, който от малък ъгъл не успя да затрудни Нето.

Снимка 336785

26′

Удар на Роналдо е блокиран от Гарай. Топката излезе в корнер.

24′

Навас се прояви с отлично спасяване! Жофри Кондогбия пое топката няколко метра пред наказателното поле, след което финтира двама играчи на гостите и изпрати топовен удар по посока на вратата на Реал, но костариканецът с блестяща намеса спаси.

21′

Валенсия организира добра атака. Родриго Морено получи в наказателното поле, опита се да си намери пролука за стрелба, но ударът му попадна право в играч на Реал.

16′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ!!!! Мадридчани излизат напред в резултата с гол от дузпа на Кристиано Роналдо. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Мартин Монтоя срещу португалеца след едно светкавична контраатака на "кралете".

10′

Родриго овладя топката пред наказателното поле, освободи се и с топовен удар прати топката на сантиметри над гредата.

7′

Нето и Гарай не се разбраха. Вратарят не успя да центриране на Карвахал в наказателното поле, след като аржентинецът му попречи. Топката попадна в Бейл, който от няколко метра прати кълбото право в тялото на Нето, вместо в мрежата.

6′

Неразбирателство в защитата на Реал (Мадрид). Начо не успя да изчисти добре топката, която остана в наказателното поле, но и играчите на Валенсия не се ориентираха добре и в крайна сметка опасността бе ликвидирана.

Снимка 336787

1′

9. Симоне Заза 21. Борха Майорал

Валенсия приема Реал (Мадрид) в мач от 21-ия кръг на Ла Лига. Сблъсъкът на "Местая" започва в 17,15 часа българско време.

Треньорът на "белите" Зинедин Зидан е подложен на сериозно напрежение заради слабото представяне на неговия тим в последно време. През седмицата "кралския клуб" приключи участието си в турнира за Купата на Краля след загуба с 1:2 у дома от Леганес. Реал изостава на цели 19 точки от лидера в първенството Барселона и на 5 от днешния си противник.

Кристиано Роналдо: Обичам Реал (Мадрид), желанието ми е да остана

Роналдо: Обичам Реал, желанието ми е да остана

"Харесва ми да живея в Мадрид"

Въпреки всички критики, които понася, френският специалист обяви, че не се притеснява за бъдещето си. Днес той няма да може да разчита на защитника Хесус Вайехо, а в отбора се завръща капитанът Серхио Рамос и халфът Иско. Под въпрос са Дани Себайос и Тео Ернандес.

Валенсия успя да се справи с Алавес в турнира за домашната купа след продължения. "Прилепите" допуснаха неприятна загуба в миналия кръг на Ла Лига от опашкаря Лас Палмас с 1:2 като гости. Тимът на Марселино Гарсия Торал заема трето място във временното класиране, като изостава на три точки от втория Атлетико (Мадрид).

За днешния мач са наказани Рубен Везо и Габриел Паулища.