Севиля празнува с 3:2 като гост срещу Леванте в мач от 33-ия кръг в испанската Ла Лига, за да се върне на второто място в таблицата.

Хесус Корона даде преднина на Севиля в 14-ата минута, но осем минути по-късно Леванте изравни с удар от дузпа на Хосе Моралес.

Корона стреля отново в 27-ата минута, за да си върне предимството. Македонският национал Енис Барди влезе в игра в 66-ата минута, а пет минути по-късно Леванте имаше нов шанс за изравняване след отсъдена поредна дузпа, но този път Моралес не беше точен.

Реал (Мадрид) победи Осасуна с 3:1 в Ла Лига

Бензема профука две дузпи, но това не попречи на Реал да се доближи максимално до титлата

Така Реал е само на 4 точки от триумфа с титлата.

Жул Кунде увеличи до 1:3 в 81-ата минута, но Роберто Солдадо намали до 2:3 в 88-ата минута за интересен завършек на мача.