Севиля спече трудно гостуването си на Осасуна. Андалусийците се наложиха с 4:3 след пълен обрат в 19-ия кръг на Примера дивисион. След успеха, Севиля изостава на една точка от лидера Реал.

Осасуна изненадващо поведе в 15-та минута, когато Роберто Торес центрира в наказателното поле на Севиля, където Серхио Леон засече топката и я изпрати във вратата на Серхио Рико.

Севиля успя да изравни резултата в 43-та минута. Тогава Стеван Йоветич центрира в наказателното поле на Осасуна, където Висенте Ибора засече топката с глава и я изпрати във вратата на Марио Фернандес.

Севиля обърна Реал в луд мач! (ВИДЕО)

Пълна лудница в Севиля, Реал на колене след автогол на Серхио Рамос и късен обрат на "Писхуан"! (ВИДЕО)

Домакините стигнаха до два гола в последните минути за крайното 2:1

Осасуна отново излезе напред в резултата в 63-та минута след като Ибора си вкара автогол.  Гостите изравниха в 65-та минута след втори гол на Ибора за 2:2.

В 80-та минута Пабло Сарабия центрира от корнер в наказателното поле на Осасуна, където Фран Васкес засече топката и я прати във вратата на Марио Фернандес.

Във втората минута на добавеното време Пабло Сарабия оформи крайния резултат.

След този мач Севиля е втори с 42 точки, а Осасуна е последен с 9 точки.