Отборите на Севиля и Реал Бетис поднесоха атрактивен подарък на своите фенове.

В сблъсъка помежду си от 18-ия кръг на испанското футболно първенство двата тима си отбелязаха общо 8 попадения за крайното 3:5.

Срещата премина през куп драматични обрати, като 3 от попаденията за единайсеторките паднаха в рамките на само 4 игрови минути.

В рамките на първото полувреме двата тима си бяха разменили по две попадения, като до 13-ата минута всеки от тях вече бе открил головата си сметка.

Енцо Монтела дебютира с успех начело на Севиля, Валенсия пак разочарова (ВИДЕО)

Интересни резултати от осминафиналите за Купата на Краля

Фабиан Руис откри малко след началния съдийски сигнал, а по-късно Бен Йедер върна Севиля в мача с гол за 1:1. "Упражнението" бе повторено, след като Зухаир Федал вкара за 1:2, преди Симон Кяер да се разпише за 2:2.

Между 63-ата и 65-ата минута гостите увеличиха предимството си на 2:4, чрез Дурмиси и Леон, но след 67 минути игра Клемен Ленгле намали на 3:4.

Севиля връща Сандро Рамирес в Ла Лига

Сандро Рамирес пред завръщане в Примера

Нападателят има труден период в Евертън

Крайното 3:5 оформи Кристиян Тейо, вкарал топката в мрежата в последните мигове на даденото продължение.

Домакините опитаха всячески да измъкнат поне точката тази вечер, но усилията им останаха невъзнаградени. Така те запазват позиция номер 5 в класирането, но част от претендентите им за място в Европа все още не са изиграли мачовете си от текущия кръг. Бетис се изкачи над средата на таблицата и вече е под номер 8.