Севиля и Ла Коруня завършиха 1:1 в двубой от 26-ия кръг на Примера дивисион. Мачът бе изключително динамичен, но двата тима вкараха само по един гол. Попаденията паднаха в рамките на три минути. Федерико Фасио откри за домакините в 21-ата минута, а Адриан възстанови равенството в 24-ата.

Севиля бе по-активният тим в началото на мача и в 21-ата минута при едно центриране в наказателното поле включилият се в предни позиции Федерико Фасио надскочи прекия си пазач и прати кълбото с глава в мрежата за 1:0. Само три минути по-късно при една хубава контраатака Гуардадо намери Адриан Лопес Алварес в наказателното поле и нападателят не сгреши - 1:1.

През втората част и двата отбора имаха своите шансове за нов гол. В 61-ата минута влезлият като смяна Луиш Фабиано Клементе уцели гредата. В края на мача Севиля се хвърли да търси победата, но резултатът се запази.

С точката Севиля се изкачи на 4-ата позиция с 44 точки. Депортиво пък вече е 6-ти с 42 точки.