Турнир: Купа на Краля Стадион: "Рамон Санчес Писхуан", гр. Севиля Зрители:

Край на мача.

90′

Тринкао заменя Юмтити.

90′

Спасяване на Боно! Вратарят се намеси отлично след удар на Меси от пряк свободен удар.

85′

Пуч заменя Педри.

85′

ГОООЛ ЗА СЕВИЛЯ!!! Ракитич получи страхотен извеждащ пас зад защитата, Юмтити се подхлъзна, което позволи на хърватина да напредна необезпокояван и с мощен удар да вкара за 2:0.

84′

Жълт картон за Видал.

82′

Сусо е заменен от Оливер Торес.

79′

Гудел влиза на мястото на Жордан.

Снимка 518001

Източник: Twitter

71′

Меси центрира в наказателното поле. Фирпо свали за Дембеле, който подаде към Меси. Аржентинецът оправи удар, който премина покрай вратата.

69′

Рекик заменя Ескудеро.

69′

Де Йонг заменя Ен Несири.

69′

Мунир влиза на мястото на Папу Гомес.

66′

Жълт картон за Ескудеро.

64′

Жълт картон за Жоан Жордан.

Снимка 518002

55′

Спасяване на Боно! Меси проби отдясно, справи се със защитник и подаде към Де Йонг. Нидерландецът му върна и Ла Пулга отправи коварен удар, който мароканският страж изби в корнер.

49′

Видал блокира удар на Меси.

48′

Севиля продължава да атакува опасно. Ескудеро проби отляво и намери Ракитич пред наказателното поле. Хърватинът опита удар, който бе блокиран от Мингеса.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първата част.

Снимка 517997

45+1′

Спасяване на Тер Щеген! Севиля подхвана атака отдясно. Сусо намери Гомес пред наказателното поле. Халфът продължи за оставения непокрит Ескудеро, който отправи техничен удар, но вратарят на Барса успя да избие в корнер.

44′

Жълт картон за Алба.

42′

Севиля отново можеше да застраши вратата на Барселона. Видал подаде към Ен Несири отдясно. Мароканецът нахлу в наказателното поле, с един финт преодоля Юмтити, но се подхлъзна преди да нанесе удар и Тер Щеген улови.

37′

Шут на Ракитич е блокиран от Бускетс.

25′

ГОООЛ ЗА СЕВИЛЯ!!! Жул Кунде бележи! Французинът отне топката от Гризман, комбинира с Фернандо, след това направи за смях Юмтити и с премерен удар вкара за 1:0.

Снимка 517998

22′

Меси получи пред наказателното поле и опита удар, който мина високо над вратата.

19′

Севиля организира добра атака. Сусо проби отдясно, справи се с Алба и намери Кунде. Французинът потърси далечния ъгъл, но прати топката покрай вратата.

11′

Спасяване на Боно! Барселона организира добра атака. Топката стигна до Гризман, който с блестящ пас изведе Меси зад отбраната. Ла Пулга обаче не успя да преодолее Боно, който спаси с крак удара му.

Снимка 517996

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Васкес Тринкао

Севиля приема Барселона в първи полуфинален сблъсък в турнира за Купата на краля. Срещата на "Рамон Санчес Писхуан" започва в 22:00 часа.

Андалусци се намират в страхотна форма. Тимът записа осем победи в последните си 10 мача. Възпитаниците на Хулен Лопетеги стигнаха до полуфиналите след победи над Леганес, Валенсия и Алмерия.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

В същото време Барселона е непобеден в последните си 10 срещи. Каталунците имат 6 успеха и 4 равенства. Възпитаниците на Роналд Куман достигнаха до тази фаза, след като победиха Корнея, Райо Валекано и Гранада.

За Севиля няма да играят Маркос Акуня, Лукас Окампос, Хесус Навас и Оскар. Всички те лекуват контузии.

За гостите аут са Фати, Брайтуайт, Коутиньо, Араухо, Дест, Пике, Пянич и Сержи Роберто.