Турнир: Испания Примера Дивисион Стадион: Зрители: 33 241
90+7′

Край на мача!

90+4′

Греда!

Феликс за малко не вкара един от головете на сезона, негов изстрел от далечна дистанция кацна върху горната греда и успокои феновете на домакините.

88′

ГОООООЛ! 2:1 ЗА СЕВИЛЯ!

Топката срещна гредата след изстрел с глава на Дилейни, а след това попадна в Лукас Окампос, който с топовен изстрел матира Облак!

80′

Страхотен шанс се откри пред Феликс! Куня премина двама съперници отдясно и комбинира с младока, който искаше топката наскорост в наказателното поле. Тя обаче му дойде една идея назад и трябваше да си я овладее, вместо да я изстреля с едно докосване. Така бранител имаше нужния миг време да протегне самопожертвователно крак и шутът на Феликс се отби в него - само корнер за гостите.

75′

Фелипе отигра хитро с глава, изстрелът излезе в аут.

69′

Картон и за Папу Гомес, който спокойно можеше да е червен. Чоло е бесен и иска обяснение от съдията.

68′
66′

Жълт картон за Рекик.

57′

Куня на мястото на Луис Суарес.

54′

Мир заменя Ромеро.

54′

Акуня ще доиграе вместо Йордан.

53′

Ракитич бе намерен на скорост в наказателното поле и шутира, а топката профуша на сантиметри покрай вратата.

50′

Много неточен изстрел на Лемар от близка дистанция.

47′
Снимка 557795

46′

Жоао Феликс влиза на мястото на Кореа.

45′

Начало на втората част.

45+4′

Двата тима се оттеглят на почивка.

45′

Четири минути добавено време.

40′

Де Пол заменя Йоренте.

35′
33′

ГООООЛ! 1:1!

Фелипе! Защитникът се извиси след центраране на Лемар от корнер и възстанови равенството!

26′

Суарес извърши нарушение в атака при иначе изгоден шанс след статичното положение.

25′

Безкомпромисно влизане на Монтиел, негово поредно в мача. Двата тима се спречкаха, а Атлетико ще получи шанс да центрира от опасен пряк свободен удар.

20′

Двата тима не успяват да предложат нещо по-интересно след попадението.

8′
Снимка 557797

7′

ГООООЛ! 1:0!

Ракитич разтреля Облак със страхотен шут от далечна дистанция! Попадението ще се повтаря отново и отново, топката попадна точно в горния десен ъгъл на вратата.

1′

14. Родригес

Севиля приема Атлетико (Мадрид) в дербито от 18-ия кръг в Ла Лига. Мачът започва в 22:00 часа и ще бъде излъчван пряко по MAX Sport 4.

Андалусийци са на второто място в класирането с актив от 34 точки, но само с една повече от градския си съперник Бетис.

Райо Валекано победи Алавес с 2:0 в Ла Лига

Райо Валекано зае 4-ото място в Ла Лига след нова победа

Мачът беше решен до 26-ата минута

"Дюшекчиите", от своя страна, показаха по-добри игри, в сравнение с началото на кампанията. Тимът обаче загуби градското дерби от Реал с 0:2 миналата седмица.

Към момента "рохибланкос" са пети с 29 точки, колкото има и петия Реал Сосиедад. Мадридчани продължиха и напред в ШЛ, където ще срещнат Манчестър Юнайтед на 1/8-финалите през пролетта.

Мачът между Севиля и Атлетико (Мадрид) е тази вечер от 22:00 часа и ще бъде излъчвана пряко в ефира на MAX Sport 4.