"Съдийската събота" във Футболна Европа продължава с всичка сила.

След като Алексис Санчес вкара страхотен гол с ръка за своя Арсенал в мача с Хъл Сити,

Алексис Санчес като Диего Марадона, взриви Острова с очевиден гол с ръка!

Алексис като Марадона, взриви Острова с очевиден гол с ръка!

Скандално попадение в мача на лондончани с Хъл

Бетис и Валенсия завършиха при резултат 0:0 на "Бенито Виямарин", в мач от 22-ия кръг на Примера дивисион, но "прилепите" бяха очевидно ощетени от арбитрите в срещата.

Мачът бе изпъстрен с много страсти, а съдията Трухийо Суарес допусна много груба грешка, като не отсъди дузпа в полза на Валенсия през първото полувреме и по този начин ги ощети.

Валенсия изрита Марио Кемпес след критики

"Този отбор е напълно изгубен"

Бетис бе по-опасният отбор в срещата, като футболистите на Виктор Санчес дел Амо могат да съжаляват, че на два пъти след техни удари топката срещна страничните стълбове на вратата на Диего Алвес.

Още в 7-та минута след удар на Рубен Кастро топката се спря в десния стълб на вратата на Алвес.

Валенсия привлече Фабиан Ореяна от Селта

Валенсия подсили атаката си с чилиец

В договора му има опция за закупуване

Футболистите на Бетис направиха нов много сериозен пропуск в 18-та минута, когато Алекс Алегрия успя да овладее топката, след което премина излезлия да го пресрещне Диего Алвес и подаде към Риза Дурмиши, който обаче стреля слабо и Хосе Гая успя да избие топката малко пред голлинията.

Валенсия организира добра атака в 26-та минута. Мунир Ел Хадади успя да си отвори пространство в наказателното поле на Бетис, след което стреля, но Антонио Адан спаси. След това отбитата топка бе поета от Мартин Монтоя, който шутира, но кълбото срещна ръката на скочилия му на шпагат Херман Песела. Съдията Суарес бе длъжен да посочи бялата точка, но странно подмина ситуацията.

Бетис направи нов фрапиращ пропуск в 48-та минута, когато Рубен Пардо от чиста ситуация пропусна да реализира.

Снимка 229509

Три минути по-късно след удара на Петрос топката срещна левия стълб на вратата на Диего Алвес.

Рубен Кастро изскочи сам срещу Диего Алвес в 71-та минута, но вратарят на Валенсия запази хладнокръвие и успя да спаси удара на нападателя на Бетис. Жоао Кансело направи добър пробив в 84-та минута, след което отправи добър удар от разстояние, но Адан внимаваше и успя да избие топката в корнер.

Бетис е тринайсти с 24 точки, докато Валенсия е петнайсти, с 20 пункта.