Реал Сосиедад и Реал Бетис поднесоха чудесен подарък на феновете си, в сблъсъка помежду си от програмата на седмия кръг в испанското футболно първенство.

Битката между двата тима завърши при зрелищното 4:4, като попаденията буквално се редуваха едно след друго.

Мачът премина през няколко обрата, като гостите опитваха всячески да задържат преднината си, но така и не успяха да го направят до последния съдийски сигнал.

Треньорът на Бетис след успеха срещу Реал: Трябва да тичаш и да се бориш, но основното е да мислиш

"Много съм щастлив"

До 29-ата минута резултатът вече бе 2:2. Той бе открит от Антонио Санабрия, който се разписа за Бетис след едва 6 минути игра.

С попадения на Жозе и Оярсабал домакините обърнаха мача в своя полза, преди Зухаир Федал да възстанови равенството преди почивката.

След нея Хоакин за пореден път изведе гостите напред, преди Шаби Прието да вкара за 3:3.

Крайното 4:4 оформиха Леон и Йоренте, съответно разписали се за Бетис и Сосиедад.

Във временното класиране домакините са 8-и, а съперниците им 4-и.