Пореден пропуск за Реал. Този път Начо не успява да намери очертанията на вратата.

Раул Фернандес прави поредно блестящо спасяване. Стражът отрази удар на Гарет Бейл.

76′

Раул Фернандес отрази удар на Даниел Карвахал.

75′

Реал Мадрид владее инициативата в мача, но 15 минути преди края не може да стигне до чисто голово положение.

72′

Матео Ковачич влиза на мястото на Лукас Васкес.

71′

Марко Асенсио навърза няколко от защитниците на Леванте и навлезе в наказателното поле, но ударът му бе безкрайно неточен.

Снимка 311571

68′

Саму заменя голмайстора Иви Лопес.

66′

Жълт картон за Даниел Карвахал.

63′

Иско влиза на мястото на Маркос Йоренте.

62′

Нов пропуск за Гарет Бейл! Уелсецът стреля с глава след центриране на Лукас Васкес, но отново не успя да порази вратата.

Снимка 311569

61′

Марко Асенсио опита хитър пас към Дани Карвахал, но Раул излиза и лови.

55′

Жълт картон за Серхио Рамос.

51′

Кико Касия с добра намеса след удар на Алекс Алегрия.

47′

Жълт картон за Алекс Алегрия.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първото полувреме. Реал и Леванте се оттеглят на почивка при равен резултат - 1:1.

Снимка 311572

45+1′

Жълт картон за Джеферсон Лерма.

44′

Гарет Бейл бе изведен очи в очи с Раул Фернандес. Вратарят на Леванте реагира блестящо и изби удара на уелсеца в корнер.

43′

Марсело центрира в наказателното поле за Бейл, уелсецът стреля с глава, но топката минава встрани от вратата.

36′

ГОООЛ ЗА РЕАЛ! Домакините успяха да изравнят резултата чрез Лукас Васкес. Халфът на "белите" реализира един от най-лесните голове в кариерата си. Серхио Рамос стреля с глава след изпълнение на ъглов удар, Фернандес успя да избие, но топката попадна във Васкес, който на празна врата направи 1:1.

29′

Тео Ернандес напредна по левия фланг и центрира остро в наказателното поле. Раул Фернандес се намеси добре и изпревари Лукас Васкес.

29′

Карим Бензема получи контузия в мускула на десния крак и е заменен от Гарет Бейл.

21′

Иван Лопес получи травма и е заменен от Педро Лопес.

18′

Марсело опита извеждащо подаване към Тео Ернандес. Вратарят на Леванте Раул Фернандес внимава и изпревари френския играч на "белите".

Снимка 311558

14′

Марко Асенсио можеше да изравни бързо резултата, но защитник на Леванте изби преди младата звезда на "белите" да нанесе удар.

12′

ГООООЛ ЗА ЛЕВАНТЕ! Иви Лопес се възползва от разбъркване в наказателното поле на Реал, измъкна се от Карвахал и откри резултата.

4′

Първа добра възможност за Реал. Асенсио опита подаване към Карим Бензема, но защитник на гостите изчисти топката преди френският нападател да нанесе удар.

1′

22. Иско 22. Луна

Реал (Мадрид) приема Леванте в мач от третия кръг на Ла Лига. Срещата започва в 14,00 часа на "Бернабеу".

Треньорът на "белия балет" Зинедин Зидан е оставил на резервната скамейка Бейл, Иско и Каземиро. Голямата звезда на тима Кристиано Роналдо пропуска и този мач, след като още не е изтекло наказанието му. Извън групата останаха Кейлор Навас, Рафаел Варан и Лука Модрич.

От първата минута стартира новото попълнение Тео Ернандес, а шанс за изява получава и юношата на клуба Маркос Йоренте. Марсело е преместен в предни позиции, като се очавка да атакува отляво.

Реал (М) и Леванте имат по 4 точки от началото на сезона.