Бетис продължава свободното си падане. След четирите поредни победи на старта на сезона в Примера дивисион, сега севилци записаха четири поредни загуби, последната от които беше днес срещу Райо Валекано.

Гостите биха с 2:0 с късни голове на Бангура и Коне.

Бетис бе много по-добрият тим през първата част и създаде куп голови ситуации. Рубен Кастро и Монтеро обаче направиха пропуски и не успяха да вкарат.

През втората част Бетис остана по-активния тим, но контраатаките на гостите станаха много опасни. Мичу се размина на косъм с гола в 49-ата минута след пас на Бангура.

Именно последният обаче изведе Райо напред с гол в 80-ата минута. Начо Перес сбърка при изнасянето на топката и остави Бангура сам срещу Касто, като за нападателя не бе проблем да вкара - 0:1.

В 88-ата минута гостите получиха дузпа, след която оформиха крайното 2:0. Точен бе Коке.