Наставникът на Барселона Пеп Гуардиола сподели след победата с 2:0 над Сеута, че неговият отбор е пропуснал да се поздрави с по-изразителен резултат. Младият треньор похвали играчите си за старанието и желанието за игра, което са показали.

"Започнахме мача отлично и през първата част бяхме брилянтни. След почивката се отпуснахме и не успяхме да вкараме още голове", каза след мача Гуардиола.

"Като цяло съм доволен от представянето на отбора. Бягахме повече, търсехме повече топката и контролирахме мача. В стартовия състав гласувах доверие на някои млади момчета, които ме накараха да се гордея с тях.

Мисля, че направихме огромна крачка към следващата фаза, но и на реванша трябва да играем така, защото футболът е готов да поднесе всякакви сензации", коментира Гуардиола.