Уникалните мачове в Испания нямат край. Поредното фантастично голово шоу ни бе представено от отборите на Виляреал и Севиля, които завършиха при 3:3 двубоя помежду си в турнира за Купата на краля. Така всичко ще се реши в реванша.

Домакините отново изиграха страхотен мач в офанзивен план, както го направиха и срещу Реал (М) преди няколко дни. С два бързи гола в рамките на 5 минути между 24-ата и 29-ата минута Роси и Кани вдигнаха на крака публиката на "Ел Мадригал".

Негредо върна едно попадение преди почивката за гостите. Рубен обаче възстанови преднината на "жълтата подводница" от два гола. Отново Негредо в 60-ата минута върна един гол за гостите. Резултатът се запази до последните минути на срещата, когато домакините бяха попарени. Алексис в 88-ата минута оформи крайното 3:3 и остави развръзката за реванша.