ДУЗПА за Валенсия! Морено е повален на земята от вратаря на съперника.

Жълт картон за Серхио.

54′

Аспас пропуска да се разпише от близка дистанция.

52′

Част от феновете по трибуните вече размахаха белите кърпички, по посока футболистите на домакините.

Снимка 271079

Източник: Marca.com

46′

Солер заменя Перес.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45′

Почивка.

41′

Уникален пас през половината терен на Мина към Мунир. Последният обаче не успява да овладее топката.

39′

Нов опит на Вас минава в близост до целта.

34′

Нов шут на Парехо и пореден корнер за Валенсия.

32′

Бонгонда стреля, но този път топката не влиза във вратата.

29′

Удар на Парехо среща горната греда на вратата, пазена от Серхио.

27′

Част от запалянковците по трибуните напусна стадиона още преди да е изтекъл и половин час. Подобни неща не се срещат често в днешния футбол.

26′

Официално предупреждение и за Перес.

24′

Бурни скандирания на "Местая" срещу боса на Валенсия - Питър Лим. По-скоро има логика в тези подвиквания...

23′

Жълт картон за Медран.

19′

3:0 за Селта!!! Даниел Вас бележи, оформяйки "класиката"! Какво се случва с "прилепите"?!

16′

Нов пробив на Ернандес. За щастие на преобладаващата част от феновете по трибуните, трети гол не пада.

15′

Спасяване на вратаря на домакините, след бомбен шут на състезател на гостите.

14′

2:0 за Селта! ГОЛ на Бонгонда! Топката рикошира в тялото на Хименес, което не остави никакви шансове на Хауме да я улови.

Снимка 271078

13′

Статуквото на терена се промени коренно. Селта дори не се опитва да организира нещо по-опасно в половината на съперника. Валенсия владее инициативата.

13′

Перес стреля силно, топката минава на сантиметри от гредата.

12′

Мунир шутира покрай вратата.

11′

Центриране на Парехо. Топката е избита от защитник на Селта.

10′

Изстрел на Парехо от свободен удар, гол няма.

9′

Наставникът на домакините не изглежда никак доволен от старта на мача. Няма и как да бъде...

7′

Санти Мина проби отбраната на съперника и опита да стреля, но топката му беше отнета.

4′

Футболист на Валенсия все още не е играл с топката. Селта владее ситуацията на терена.

3′

Аспас бележи от бялата точка! 0:1!

2′

ДУЗПА за Селта още във втората минута на мача! Хименес влезе отзад на Ернандес в пеналта и реферът бе категоричен, посочвайки бялата точка. Повторенията показаха, че той е взел правилното решение.

1′

Бакали Рубен

Валенсия и Селта се изправят един срещу друг в 1/8-финалите на турнира за Купата на краля днес, от 20:00 часа.

Съставът на "прилепите" елиминира Леганес в предишната фаза от надпреварата. След 3:1 в първата среща, състезателите на тима се наложиха с 2:1 на "Местая" и с общ резултат 5:2 си заслужиха правото да играят и днес.

Валенсия и Барселона постигнаха споразумение по трансфера на Жоао Кансело

Окончателно: Кансело става част от Барселона през лятото

Каталунците ще платят 30 млн. евро за португалския национал

Успехът, в края на миналата година, донесе Родриго с гол минута преди края. Преди това отново той откри резултата в 36-ата минута.

Голямата новина на "Местая" обаче е, че Чезаре Прандели освободи треньорския пост на тима.

Чезаре Прандели продължава да плюе по Валенсия

Прандели продължава да плюе по Валенсия

"Нещата там не са такива, каквито изглеждат"

Италианецът работи само три месеца. Той пое отбора през октомври, като подписа договор до лятото на 2018 г.

Под ръководството на Прандели, Валенсия постигна една победа в Примера дивисион. "Прилепите" заемат 17-ото място в класирането.