Завръщането на Христо Стоичков в Барселона е въпрос на дни, може би на часове. След като призна пред btv, че е близо до позиция в любимия си клуб, Камата направи признания и пред вестник "Марка". В Испания са категорични, че Стоичков ще влезе в треньорския щаб на Хосеп Гуардиола.
"Легендата на българския футбол Христо Стоичков призна, че ще се завърне в Барселона. Стоичков, който започна кариерата си в ЦСКА (София) в началото на деветдесетте, ще попадне в ръководството на отбора, като преговорите между двете страни ще бъдат финализирани в близките дни", пишат колегите от "Марка".
В Испания отбелязват още, че Стоичков най-вероятно ще бъде асистент на Пеп Гуардиола. Иберийците обаче не изключват вариант Камата да работи и в школата на Барселона.
В "Марка" пишат, че сериозен интерес към Стоичков има и от Мексико, Катар, Саудитска Арабия и САЩ, но българинът предпочита да се завърне "у дома".
123456
на 20.10.2010 в 20:12:42 #3Браво, Ице!
Papinho
на 20.10.2010 в 18:44:58 #2От сега се сещам с кой ще се оправдават в края на сезона, след поредната калъфка![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/grinning-smiley-021.gif?_=1446728989)
fantasy
на 20.10.2010 в 13:53:20 #11. един чорбар | 20.10.2010 13:43 Ицо в Барса, Бербо в Юнайтед, а говедата къде......в Касъмпаша Смее се ======================
Давай Ицо стани треньор там , за да може да ходатайстваш Барса и Великия ЦСКА да си разменят играчи!
![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/guitarist.gif?_=1446728989)