Алмерия поднесе изключително неприятна изненада на Алавес, елиминирайки го по категоричен начин от турнира за Купата на краля.

В среща от третия кръг на надпреварата домакините се наложиха с повече от показателното 5:0.

През първото полувреме те отбелязаха 3, а в следващата част от мача още два гола за разгрома на съперника си.

Изборите за президент на Барселона може да се проведат в началото на март

Вчера изпълняващият длъжността президент на клуба Карлес Тускетс се е срещнал с тримата кандидати

Решително за развоя на сблъсъка се оказа изгонването на Томас Пиня от състава на гостите. Това стана факт в 35-ата минута.

Преди това, след само 8 игрови минути, Садик бе вкарал първото си попадение в мача. Десет минути след оставането на тима с човек повече на игрището пък, Алмерия удвои преднината си, с гол на Агер Акече.

Атлетик (Билбао) победи Реал (Мадрид) и се класира на финал за Суперкупата на Испания

Баски шамар за Реал (Мадрид), Суперкупата на Испания ще има нов притежател

"Кралете" на Зидан сдадоха трофея след 1:2 срещу Атлетик (Билбао)

В продължението на първата част Садик отново бе точен за домакините, предвещавайки крайния победител в двубоя.

Баталия си вкара злощастен автогол малко след подновяването на играта, а крайното 5:0 оформи от дузпа Хуан Вияр.