Единстевният останал втородивизионен отбор сред четвъртфиналистите на турнира за Купата на краля в Испания Мирандес не можа да продължи своята приказка. При гостуването си на Севиля той загуби с 0:2.

Така андалусийците са на крачка от полуфинала, но направиха прекалено много пропуски и трябва да съжаляват, че не си осигуриха по-солиден аванс преди реванша следващата седмица.

Резултатът беше открит още в в 20-та минута от Стивън Н'Зонзи след подаване на  Даниел Карисо. След това пред вратата на втородивизионния отбор се развихри истинска буря. Домакините отправиха 20 удара към вратаря Раул Фернандес, но той показа великолепна игра. Все пак в 94-ата минута дойде голът на успокоението, когато Виктор Витоло увенча с успех многобройните атаки на тима си.