Отборите на Спортинг (Хихон) и Райо Валекано не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от програмата на 24-ия кръг в испанското футболно първенство.

Двубоят завърши при резултат 2:2.

Гереро даде преднина на домакините след само 5 минути игра, изправяйки на крака феновете на "Естадио Мунисипал Ел Молиньон".

Преди почивката обаче Федор върна гостите в мача, разписвайки се след асистенция на Ернандес.

В продължението на първата част Халилович все пак възстанови преднината на Спортинг, като бе точен за 2:1, но един от лидерите на Райо - Йозабед вкара редовното си попадение след малко по-малко от час игра, оформяйки оказалото се и крайно 2:2.

Така в класирането и двата тима остават опасно близо до зоната със застрашените от изпадане състави, като пропуснаха добра възможност да се отдалечат от нея.