Саис заменя Анхел

70′

Артуро Видал е заменен от Бускетс

67′

ПРОПУСК!!! Хорхе Молина шокира с изпълнението си, след като беше останал сам срещу вратаря, но стреля високо над напречната греда.

65′

Жълт картон за Артуро Видал

63′

Меси изпълни пряк свободен удар, но по доста разочароващ начин. Топката не срещна очертанията на вратата след изстрела му.

62′

Жълт картон за Дамиан Суарес

60′

СПАСЯВАНЕ!!! Кабрера се извиси над всички след изпълнение на корнер и с глава мушна топката под напречната греда, но точно преди да тя премина голлинията, вратарят успя да я извади в ъглов удар.

58′

Молина влиза на мястото на Фулкие

54′

Лионел Меси стреля от воле, но стражът спаси с лекота, тъй като топката беше насочена към средата на вратата.

49′

ПРОПУСК!!! Анхел изпрати топката на сантиметри от лявата греда, но късметът не беше на негова страна и кълбото излезе в аут.

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Барселона се оттегля на почивка с гол аванс пред Хетафе - 2:1.

43′

ГОООЛ! Хайме Мата връща едно попадение - 1:2. Анхел комбинира със своя съотборник, който беше оставен непокрит, а той само с едно докосване чукна топката в опразнената врата.

42′

ПРОПУСК!!! Анхел нанесе много коварен удар, насочен към вратата, но за щастие на каталунците, топката прелетя над напречната греда.

40′
Снимка 398617

39′

ГООООЛ! Луис Суарес удвоява! Уругваецът достигна до топката непосредствено преди наказателното поле и от движение реши да стреля. Кълбото влетя в десния ъгъл на вратата, като стражът нямаше никакви шансове да спаси - 2:0.

29′

Луис Суарес пробва да намери вратата, но топката прелетя встрани от нея и излезе в аут.

26′

СПАСЯВАНЕ!!! Жерар Пике получи много хубаво подаване в наказателното поле и без да се бави веднага стреля към вратата. Давид Сориа обаче внимаваше и отрази по перфектен начин създалата се опасност пред него, избивайки в ъглов удар.

20′

ГООООЛ! Лионел Меси е точен за 1:0! Артур центрира към наказателното поле, където защитник на Хетафе пробва да изчисти, но на скорост към наказателното поле вече навлизаше звездата на каталунците, който успя да преодолее вратаря, след което стреля от малък ъгъл, изпращайки топката в празната врата.

17′
Снимка 398618

15′

Жълт картон за Жорди Алба

15′

Жълт картон за Фулкие

12′

ОТМЕНЕН ГОЛ! Мата от състава на Хетафе успя да промуши топката в мрежата на Барселона, но попадението му не беше зачетено заради извършено нарушение.

12′

Жълт картон за Артур

7′

Усман Дембеле се впусна в атака, но преди да успее да стреля, страничният рефер вдигна своя флаг за засада.

1′