Нападателят на Валенсия Родриго призна, че съдиите несправедливо са отменили чист гол на Барселона по време на мача между двата отбора.

Снощи "прилепите" и каталунците направиха 1:1 на "Местая". През първото полувреме Лионел Меси шутира от далечно разстояние, а след грешка на вратаря на Валенсия топката премина голлинията. Реферите обаче отмениха попадението.

Домакините откриха резултата в 60-ата минута именно чрез Родриго. В края на мача Барса изравни с гол на защитника Жорди Алба.

"Попадението на Меси е чисто, няма спор в това. Вижда се, че топката е минала чертата, не можем да го отречем, след като се вижда ясно. Но съдиите грешат, хора са", каза Родриго.

Валенсия и Барселона завършиха наравно 1:1

Валенсия и Барса не излъчиха победител в голямото дерби, поредна съдийска гавра е акцентът на вечерта в Испания (ВИДЕО)