Отборът на Виляреал победи Хетафе с 3:2 в последния двубой от кръга в Примера дивисион. "Жълтата подводница" сътвори невероятен обрат, след като с 10 души успя да стигне до успеха.

Двубоят не започна добре за съперника на Левски в турнира Лига Европа. Още във 2-ата минута Педро Леон изведе гостите напред в резултата. След гола домакините упражниха натиск, който даде резултат в 16-ата минута, когато Капдевия изравни. До края на първата част резултатът се запази и двата тима се оттеглиха на почивка при резултат 1:1. В 53-ата минута съдията отсъди дузпа за гостите и показа червен картон на Кани. Солдадо не сгреши от бялата точки и Хетафе поведе с 2:1.

Оттук до края на двубоя домакините, въпреки че бяха с човек по-малко, взеха инициативата. В 67-ата минута Санти Касорла вкара прекрасен гол и изравни за 2:2. В последните минути Капдевия отбеляза за победното попадение.