Турнир: Купа на Краля Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача.

90+2′

ГОООООЛ ЗА БАРСЕЛОНА!!! Точен е Лео Меси. "Каталунците" развиха мълниеносна атака. Аленя намери Меси, който намери Видал на левия фланг. Чилиецът подаде към Суарес, той към Алба, а защитникът с пета към Меси, който на празна врата вкара за 6:1.

90′

Аленя заменя Артур.

89′

ГООООООЛ ЗА БАРСЕЛОНА!!! Луис Суарес се разписа. "Каталунците" организираха бърза атака след изпълнение на корнер от страна на Севиля. Топката премина през Видал и стигна до Алба. Бранителят пусна успореден пас към Суарес, който от няколко метра не сбърка за 5:1.

Снимка 403604

84′

Хил влиза на мястото на Арана.

83′

Меси с чудесен пас изведе Сержи Роберто зад отбраната на Севиля отдясно. Поливалентният футболист опита да прехвърли Сориано, но прати топката над вратата.

81′

Семедо влиза на мястото на Коутиньо.

80′

Коутиньо напредна отляво и подаде към Меси. Аржентинецът стреля без да се бави, но покрай вратата.

77′

Бен Йедер заменя Банега.

77′

Франско Васкес влиза на мястото на Роке Меса.

76′

Видал заменя Ракитич.

Снимка 403614

74′

Спасяване на Сориано!!! Лионел Меси получи отличен пас от Суарес, елимирнира двама защитници и нанесе удар от няколко метра, който стражът на Севиля изби с крак.

73′

Удар на Меси от пряк свободен удар минава над вратата.

72′

Жълт картон за Сержи Гомес.

68′

ГООООЛ ЗА СЕВИЛЯ!!! Точен е Гилерме Арана. Яспер Силесен сбърка, топката попадна в играч на Севиля, който поде нова атака. Кълбото попадна в бразилския бек, който с мощен удар извън наказателното поле вкара за 4:1.

66′

Удар на Арана минава над вратата.

Снимка 403608

62′

Пропуск на Андре Силва. Португалецът получи отличен пас от Меса, но не успя да насочи топката по посока на вратата.

54′

ГООООЛ ЗА БАРСЕЛОНА!!!! Сержи Роберто бележи за 4:0. Лионел Меси напредна отдясно и с отличен пас намери Роберто, който с удар в далечния ъгъл матира Сориано.

Снимка 403607

53′

ГООООЛ ЗА БАРСА! Фелипе Коутиньо се разписа. Луис Суарес центрира отдясно, бразилецът изпревари Карисо и с глава вкара за 3:0. При попадението вратарят Хуан Сориано можеше да се намеси далеч по-добре.

52′

Ракитич опита удар от далечна дистанция, който Сориано успя да избие.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

44′

Удар с глава на Пике след центриране от корнер минава над вратата.

Снимка 403603

40′

34′

Жълт картон за Даниел Карисо.

32′

ГОООООЛ ЗА БАРСААА!!! Иван Ракитич се разписа. Хърватинът получи отличен извеждащ пас зад защитата от Артур и елегантно преодоля Сориано.

Снимка 403605

30′

Жълт картон за Луис Суарес.

30′

Жълт картон за Роке Меса.

28′

Сориано спаси силен удар на Меси.

Снимка 403594

26′

Силесен спаси дузпа!! Вратарят на Барселона продължава с фантастичните изяви. Холандецът отрази дузпа, изпълнена от Евер Банега. Аржентинецът стреля в десния ъгъл. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Пике срещу Роке Меса.

24′

Спасяване на Силесен!!! Куинси Промес проби отдясно и намери Андре Силва в наказателното поле, португалецът опита удар с пета, който Силесен успя да избие, след което топката срещна гредата.

18′

Отличен шанс за Барса да вкара втори гол!!! Алба бе изпуснат от Промес отляво и върна към Суарес на точката на дузпата. Ударът на уругваеца бе блокиран от Кяер. Топката стигна до Лео Меси, който стреля опасно, но Сориано успя да се справи.

13′

ГООООООООЛ ЗА БАРСЕЛОНА!!! Фелипе Коутиньо се разписа от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Промес срещу Меси. Бразилският офанзивен футболист прати топката в левия ъгъл на Сориано и откри резултата.

Снимка 403593

9′

Удар с глава на Ракитич след изпълнение на корнер е блокиран от Кяер. Топката излезе в нов ъглов удар.

7′

Барса организира добра атака отдясно. Сориано не успя да улови топката, Артур я задържа в игралното поле и намери Меси. Аржентинецът опита удар, който бе блокиран.

2′

Слаб удар на Сарабия не затрудни Силесен.

Снимка 403592

1′