Атлетико (Мадрид) се завърна на победния път с гръм и трясък! "Дюшекчиите" разгромиха с 4:0 Селта като гости, а нападателят Антоан Гризман вкара първите си два гола за сезона в Примера дивисион.

В 53-ата минута именно Гризман центрира към Коке, който се измъкна на втора греда и да даде аванс на мадридчани. След това Саул асистира на Гризман, а французинът бе точен с глава за 2:0. 9 минути преди края на мача ново центриране, но този път на Хуанфран отдясно даде възможност на Гризман да се измъкне от Систо и да вкара втория си гол с глава за 3:0. Минута преди края Коке матира защитата с поредното центриране и Анхел Кореа оформи разгромното 4:0.

Атлетико има пет точки след третия си мач и се качи до 4-ото място преди другите двубои от кръга. Селта е с три поредни загуби на дъното без точки.